سخنی با اصلاح طلبان ۴۰ سال پس از انقلاب

by

طبرزدی در استانه ی ۴۰ سال پس از انقلاب بهمن سال ۵۷؛

ایا اشتباهات من بزرگتر است یا انحصار طلبی، جنایت،خیانت،حماقت و بی عرضگی

خط امامی های دوم خردادی اصلاح طلب؟!

مهندس حشمت اله طبرزدی در پاسخ به اصلاح طلبانی که از اشتباه سیاسی او در دادن لقب ،امام، به خامنه ای در دکره ی کوتاهی از فعالیت های خود،چماقی ساخته تا مثلا، بر جنایت ها و خیانت های خود،سرپوش بگذارند،و در پاسخ به کامنت یکی از هواداران انها این متن را تقریر کرد.

🆔خوب الان خدمت شما عرض می کنم تا متوجه بشی که اتفاقا همینگونه است که در مغز اصلاح طلب ها به جای فسفر چیز دیگری وجود دارد!

اگر چه لقب امام خامنه ای کاری اشتباه بود که گوینده(من) خیلی زود به اشتباه خود پی برد و اصلاح کرد و اتفاقا برای این اصلاح اشتباه و جبران بیش از دو دهه زندان و شکنجه و محرومیت اجتماعی تحمل کرد و همواره و صادقانه از مردم پوزش خواست

اما؛

ان کسی که در سال ۵۶ اولین بار گفت امام خمینی و شما ۴۰ سال است که تکرار می کنید و از خمینی که در یک حکم چند هزار انسان را کشت، قدیس ساخته اید ،(و از قبر او یک کاخ ساخته و تقدیس ش می کنید) اینک در مقام ریاست جمهوری است. اشتباه من(طبرزدی)با اشتباه(حسن روحانی)و شما اصلاح طلب های خمینیزم قابل قیاس است؟ایا خمینی معصوم است که از او قدیس ساخته اید؟

خط امامی های اصلاح طلب مثل حجاریان،عبدی،میردامادی، محمد رضا خاتمی با حمایت موسوی خویینی ها، احمد خمینی ،سپاه و سپس شخص ایت اله خمینی و سایر سران اصلاح طلب از دیوار سفارت امریکا بالا رفتند و ۴۰ سال است که ایران را به خاک ذلت نشانده اما یک بار صادقانه از ملت پوزش نخواسته اند.ایا اشتباه طبرزدی بزرگتر است یا اشتباه و بلکه خیانت اصلاح طلب ها؟(شایان توجه است که از افتخارات دانشجویان خط امام است که اگر دوباره به ۴۰ سال گذشته برگردیم دوباره این کار را تکرار می کنند. این را عبدی بار ها تکرار کرده است).

سران خط امام اصلاح طلب در دهه ی شصت در مقام رهبر، دادستان،نخست وزیر،باز جو و قاضی بودند. خمینی، موسوی خوئینی، موسوی تبریزی، خلخالی، حجاریان، انصاری، عبداله نوری،رییسی،کروبی،میر حسین موسوی،موسوی اردبیلی، هاشمی رفسنجانی،بهزتد نبوی و…در این دوره هزاران تن،شکنجه و اعدام شدند که جرم و جنایت انها از لاجوردی و موتلفه اسلامی قطعا بیشتر است .گناه و اشتباه و جرم انها بزرگتر است یا اشتباه طبرزدی؟

در جریان کشتار حجاج به دست پلیس جنایتکار عربستان در سال ۶۶، احمد خمینی،کروبی و میردامادی دست اندر کار بودند و به گفته خودشان از طریق هواپیما به عربستان،قاچاق اسلحه کردند و ان بهانه را دادند تا حجاج بی گناه قتل عام شوند،اشتباه طبرزدی بزرگتر است یا گناه و جنایت انها؟

در جریان مک فارلین احمد خمینی،هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی ،نقش اصلی را داشته که از امریکا و اسراییل موشک تاو خریدند و ان افتضاح را به بار اوردند که شخص خمینی نیز به هر دلیل در جریان و در نتیجه مقصر بود،ایا اشتباه طبرزدی بزرگتر است یا جرم انان؟

انقلاب بزرگ ملت ایران توسط خمینی وبیت او و روحانیون بلند پایه ی خط امام به ویژه با انحصار طلبی،حذف همه ی رقبا و مخالفین،ترور،اعدام،شکنجه، انحصار در اقتصاد و تجارت، به انحراف رفت و تنها چیزی که باقی ماند یک نظام فاسد،جنایتکار و ضد حقوق بشری است که ملت را به خاک سیاه نشانده و زبان سلطنت طلب ها را دراز کرده و بخشی از مردم را به سمت خاندان پهلوی سوق داده است. اصلاح طلب های دوم خردادی خط امام که ارزوی دوران طلایی خط امام را دارند، همواره از سران و حامیان این نظام فرسوده و عقب مانده بوده و هستند، اشتباه طبرزدی بزرگتر است یا خیانت این اصلاح طلبان؟

در سال ۷۶ بیش از بیست ملیون از مردم برای ۸ سال از خاتمی و اصلاح طلبان و مجلس ششم و شورای شهر حمایت کردند ، اما حاصل کار انها این بود که قدرت را دو دستی تقدیم عقب مانده ای مثل احمدی نژاد کردند. اشتباه طبرزدی بزرگ تر است یا حماقت و بی عرضگی اصلاح طلبان؟

۶ سال است که دوباره مردم به دلیل اعتماد به اصلاح طلبانی چون خاتمی،حجاری،تاج زاده،عبداله نوری و… به روحانی و نمایندگان تدبیر و امید،رای داده اما کشور به خاک سیاه نشانده شده است. اشتباه طبرزدی بزرگ تر است یا خیانت اینها؟

رفیق این رشته سر دراز دارد.

حال با مقایسه ی ان اشتباه سیاسی و این جنایت ها،خیانت ها،حماقت ها و بی عرضگی هایی که جناح اصلاح طلب دوم خردادی چپ اسلامی انجام داده اند ، اگر ذره ای انصاف داری در می یابی که به جای فسفر در مغز این جماعت چیست.

اینها اگر صادق هستند یک بار صادقانه به اشتباهات، جنایت ها،خیانت ها،حماقت ها و بی عرضگی ها و بلکه بی صداقتی های خود اعتراف کنند و بعد ادعای همراهی با مردم داشته باشند. انها همواره رفیق دزد و شریک قافله بوده ان

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: