✅فراخوان عمومی و دعوت از جنبش های اجتماعی برای تشدید اعتصابات و اعتراضات خیابانی

by

http://t.me/axeqe/1088

از ۶ دیماه ۸۸ تا ۹ دیماه ۹۶؛

🔴هم میهنان گرامی

با شادباش سال نوی میلادی به همه ی شما و به ویژه هم میهنان مسیحی،

🔻دیماه یاد اور خیزش خونین ۶ دیماه ۸۸(روز عاشورا) و بی رحمی رژیم حاکم است که جوانانی را با پرتاب کردن از روی پل و زیر گرفتن با ماشین و کشتن با باتوم،گلوله یا زیر شکنجه ،به شهادت رساند.

🔺همچنین سالگرد خیزش دیماه سال ۹۶ است که از روز ۹ دیماه و با قیام مردم مشهد در اعتراض به گرانی،فساد حکومتی و سرکوب شروع شد و دهها تن از جوانان این سرزمین در کف خیابانها و یا در زندانها توسط رژیم بی رحم حاکم،به شهادت رسیدند اما نتیجه اش رسوایی کامل رژیم و جناح های اصلاح طلب و اصولگرا و پاره شدن پرده های ریا و دروغ از چهره ی کریه اسلام گرایان بود.

🔹اینک و در دیماه ۹۷ ، گروههای گوناگون اجتماعی از کارگران،کامیونداران، معلمان،مال باختگان،کشاورزان تا مدافعان حقوق بشری در جای جای میهن ، دست به اعتراض زده اند. زیرا، فساد حکومتی،تبعیض، گرانی،تورم، رانت خواری و سرکوب، جان مردم را به لب رسانده است.

🔻کارگران هفت تپه و گروه ملی فولاد ،به همین دلیل چندین روز در خیابان بودند که با سرکوب و بازداشت پاسخ انها را دادند و شوربختانه از سوی سایر هم میهنان پشتیبانی بایسته نشدند.

🔸هم میهنان گرامی

اینک و در سایه ی شوم سیاست ها،عملکرد و ماجراجویی های رژیم دیکتاتوری مذهبی حاکم، روز به روز کشور منزوی تر و مردم فقیر و فقیر تر میشوند و هیچ اینده ی روشنی در پناه این حکومت فاسد و غیر مسئول در انتظار ما نیست.

🔻از همین رو به حکم وظیفه ی انسانی و غیرت ملی و خواست مبارزین و گروههای گوناگون اجتماعی ، احاد شهروندان و هم میهنان گرامی و از صنوف و طبقات گوناگونی اجتماعی به ویژه دانشجویان،کارگران،فرهنگیان،رانندگان ،کسبه،مال باختگان، کشاورزان لشگریان بیکار،مدافعان حقوق بشری،هنرمندان، ایثارگران، و کار افرینان را فراخوان ملی و عمومی داده و دعوت می کنم از روز ۶ دیماه و همزمان با اعتراضات خیابانی فرهنگیان و به شیوه های گوناگون مبارزات خود را تشدید کنند.

🔻هم میهنان گرامی

بدانید و اگاه باشید اگر حاضر نباشیم جای خود را در صفوف متحد مبارزاتی معین کرده و همچنان در خانه و به امید دیگری نشسته و سرنوشت خود و کشور را به دست تقدیر وابگذاریم، قطعا روز های بدتری را شاهد خواهیم بود.

🔻عزیزان با اتحاد که رمز پیروزی است و با امید به اینده ای درخشان و زندگی ازاد و شرافتمندانه، صفوف خود را مستحکم تر کرده و دست به مبارزات گسترده ی مسالمت جویانه بزنیم. می دانیم که ما در برابر سرکوبگران بی شماریم واگاه هستیم که جامعه ی کنونی یک پارچه ناراضی است و این جامعه ی ناراضی باید یک پارچه اعتراض شود تا راه رهایی و سربلندی هموار تر گردد.

🔻هم میهنم

پیروزی ،بهروزی ،رفاه،امنیت و سر افرازی در دستان ماست. به یک همت ملی نیاز است تا این شب سیاه را به سپید روزی تبدیل کنیم و ایمان قطعی دارم که چنین خواهد شد.

به امید پیروزی هر چه زودتر ملت بزرگ و سربلند ایران بر اهریمن حاکم.

حشمت اله طبرزدی

سخنگوی همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران

۴ دیماه ۱۳۹۷ خورشیدی

@heshmattabarzadi

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: