🔻ماجرای ما و رژیم و امریکایی ها

by

🔻حشمت اله طبرزدی

ما ،مردم و مخالفین جمهوری اسلامی ، به شدت پراکنده هستیم. رژیم این را خوب میداند و البته به نام های مجعول اما از جانب اپوزسیون ، بر تشتت ، استیصال و نا امیدی در بین ما ، می افزاید.

🔻توده ها به درد فقر،نداری،بیکاری و گرانی بر خود می پیچند اما نشانی از مخالفین ندارند یا نمی گیرند . برای اینکه اثر جدی از اپوزسیون در زندگی خود نمی بینند .

🔻حتا در دورترین نقاط ایران، دژ های رژیم از طریق سپاه،بسبج،نیروی امنیتی و انتظامی برای مقابله با مردم ، مستحکم شده است و بیت المال را برای تقویت ان، حاتم بخشی می کند.

🔻رژیم نیز در حصار عملکرد،اندیشه و سیاست های ۴۰ ساله ی خود گرفتار امده و هیچ برون رفتی از باتلاق موجود ، برای خود متصور نیست.این را نیز همگان به خوبی می دانند.

🔻در این وانفسا اما #پمپئو وزیر امور خارجه ی امریکا،دچار توهم خود ناجی پنداری برای ملت ایران شده و از ما دعوت کرده است تا به پیج فارسی وزارت خارجه ی امریکا برویم و امال و ارزو های خود برای اینده را با ایشان در میان بگذاریم! برخی از اپوزسیونهای گرداگرد، دولت پرزیدنت ترامپ از ملت ایران چه تصویری برای ایشان ترسیم کرده اند که او به توهم ناجیگری برای ما افتاده را باید از میان کامنت های ارسال شده برای ایشان دریافت!

🔻انسو تر اما گویا قرار است در ورشوی لهستان نیز برای اینده ی ایران تصمیم گیری هایی شود. مسئله ی اختلاف بین رژیم یاغی و سرکوبگر حاکم بر ایران با امریکا و غرب و نحوه ی برخورد امریکا با رژیم حاکم بر ایران ، به خودشان مربوط است اما ، دولت پرزیدنت ترامپ را به دو نکته توجه میدهم.

🔻اول اینکه به فکر حمله به ایران و تخریب زیرساخت های این کشور نیفتند.ایران

متعلق به ایرانیان است و نه اخوند های حاکم و شرور.این اقدام موجب تشدید اختلافات تاریخی بین ملت ایران با امریکا خواهد شد.دشمنی ملت ایران با رژیم حاکم بر ایران، توجیه عقلانی برای حمله به ایران و تخریب زیرساخت ها ندارد .

🔻دوم اینکه سعی نکنند برای ملت ایران تصمیم بگیرند و یا در سرنوشت ما، دخالت کنند. تنها کمکی که می توانند بکنند این است که، با رژیم حاکم و سرکوبگر، بر سر ارزانتر خریدن نفت ایران و بردن مواد خام ایران ، همچون اروپایی ها،معامله نکنند.این بهترین کمک به ملت ایران است.

🔻سرنوشت ما مردم ایران باید به دست خود ما ،رقم بخورد. مبادا در مورد ملت ایران به اشتباه بیفتند.ما هنوز کودتای ۲۸ امرداد علیه دولت ملی دکتر محمد مصدق و توسط امریکا و انگلیس را فراموش نکرده ایم. نیز به فکر تحمیل اپوزسیون دست ساز خود نباشند.

🔻و اما اپوزسیون دموکرات،ملی و وطن پرست ایران نیز باید اگاه باشد که رژیم به شدت فرسوده شده و ملت نیز به شدت به تنگ امده است.تنها ره رهایی #اتحاد و #همبستگی_ملی است.

🔻🔻دنیا در انتظار نمی نشیند تا رژیم اسلامی حاکم، به یاغی گری و اشوب منطقه ای و بین المللی ادامه بدهد. امریکا دیر یا زود تصمیم نهایی خود برای برخورد با رژیم حاکم بر ایران را خواهد گرفت و اپوزسیون مورد حمایت خود را وارد خواهد کرد.

🔻کمینه ۴۰ سال دیگر به درازا خواهد کشید تا ،دوباره از شر استبداد جدید رهایی پیدا نماییم. تا دیر نشده دست به کار شویم. هر گاه امریکا با سرنگونی اخوند های حاکم، رژیم مورد نظر را مستقر ساخت،نه از برابری قومی خبری خواهد شد،نه از دموکراسی و نه از عدالت اجتماعی.در واقع حکومت اقتدارگرای کنونی با نام و رنگ جدید و مدرن، تداوم پیدا خواهد کرد. تا دیر نشده فصل همبستگی را اغاز نماییم.

@heshmattabarzadi

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: