#دهه_اعتراض را گرامی بداریم

by

🔻هم میهنم، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن را به #دهه_اعتراض علیه گرانی،بیکاری،فقر،فساد و سرکوب تبدیل کنیم.

هم میهنم، این دهه را که حکومت با هزینه های سرسام اور و تبلیغات گسترده و دروغین ، عملا برای مردم به #دهه_زجر تبدیل کرده است را باید مغتنم شمرد. برای اینکه حکومت عملا انقلاب را مصادره کرد و به ضد مردم و ضد اهداف اولیه اش ، چون رفاه،عدالت و ازادی تبدیل کرد.

🔻 #اسماعیل_بخشی ها و #سپیده_قلیان ها را به اسارت گرفته است و نان،ازادی و کار همگان را قربانی مطامع باندی، صنفی،فردی و ماجراجویی های منطقه ای و هسته ای نموده است.

🔻در حالی که هزینه ی انقلاب را مردم داده اند و این حق مردم بود که از موقعیت به دست امده به نفع رفاه عمومی،عدالت، امنیت،ازادی،دموکراسی ، ترقی و توسعه استفاده و از مواهب پیشرفت های گوناگون بهره مند شوند اما، باند مافیایی حاکم، همه ی فرصت ها و امکانات را به نفع خود مصادره کرده است.

🔻اینک زمان اعتراض است. باید درس های انقلاب و فرصت دهه ی دوم بهمن ماه که به پیروزی اولیه ی انقلاب ختم شد را قدر بدانیم و بر دامنه ی اعتراضات خود بیفزاییم. حکومت سعی می کند با برگزاری جشن های حکومتی،کلیشه ای و بی محتوا، چنین وانمود کند که همه چیز خوب و ارام است.

🔻ما ملت اما باید با حضور در تجمع های صنفی و مدنی ، اجازه ندهیم حکومت این فرصت را برای شکنجه ی مضاعف روحی و دهه ای برای زجر دادن ما، مورد استفاده قرار بدهد.

🔻باید با مقاومت و نا فرمانی مدنی از دهه ی زجر گذر کرده و ان را به دهه ی اعتراض ارتقا بدهیم. ملتی که فقط تماشاچی است تا حکومت او را زجر و شکنجه بدهد،ملت تسلیمی است که اینده ای نخواهد داشت.دهه ی مقاومت و اعتراض را جایگزین دهه ی تسلیم و رضایت نماییم.

🔻هم میهنم، روز #۲۲بهمن متعلق به ماست تا به هر نحو ممکن علیه گرانی،تورم،فقر،رکود،بیکاری،سرکوب و فساد گسترده ی حکومتی فریاد بزنیم و بیش از این به حکومت اجازه ندهیم با برگزاری شوهای تبلیغی ، بی محتوا و تحریف واقعیات اجتماعی، وجدان ملی ما را به بازی و تمسخر بگیرد.

۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ خورشیدی

حشمت اله #طبرزدی دبیرکل جبهه ی دموکراتیک ایران

ایران/تهران

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: