در استانه ی اجلاسیه ی ورشو؛ خطاب به دولت ها و مجامع جهانی

by

با احترام و درود های گرم

با اطمینان و قطعیت اعلام می کنم، اگر امروز مردم ایران این امکان و ازادی را داشته باشند تا بتوانند خواست خود را اعلام کنند،

🔻برگزاری رفراندوم ازاد زیر نظر مجامع جهانی برای گفتن اری یا نه به جمهوری اسلامی در راس این خواسته ها خواهد بود. رژیم حاکم بر ایران به دلیل ناکارامدی و عدم مشروعیت سیاسی، هر گونه انتخاب ازاد را از مردم ایران سلب کرده و هر گونه تظاهرات و اجتماعات معترضین و غیر حکومتی را به شدت سرکوب می کند.

🔻شخص ایت اله خامنه ای و نهاد های تحت امر به شیوه ی احزاب نظامیایدئولوژیک قرن بیستمی ، عامل اصلی در سرکوب ازادی های قانونی و مشروع مردم ایران است. رژیم اسلامی ملایان حاکم بر ایران در حالی با راه اندازی کارناوال های پرهزینه، تبلیغی و ضد مردمی، ۴۰ سالگی خود را جشن می گیرد و راهپیمایی های فرمایشی و زوری راه می اندازد که فساد همه جانبه ی سیاسی،قضایی،اجتماعی و به ویژه اقتصادی ، همه ی شئون حکومت و جامعه را فرا گرفته است.

نظر سنجی های ازاد و نیز کمپین های تشکیل شده نشان میدهد بیش از ۹۰ درصد از مردم ایران خواهان گذار مسالمت امیز از جمهوری اسلامی هستند. از جمله ی این کمپین ها، کمپین گذار از جمهوری اسلامی از طریق رفراندوم ازاد است که توسط اینجانب به همراه چندین تن از فعالین سیاسی،مدنی و حقوق بشری پایه گذاری شد و بالغ بر صدها هزار تن در ان شرکت کرده و امادگی داریم در صورت نیاز ، اسناد ان را تقدیم مجامع ذیصلاح جهانی نماییم.

🔻این کمپین همزمان با نامه ی ۱۵ تن ازشخصیت های سیاسی و مدنی انتشار یافت که سال گذشته خواهان برگزاری رفراندوم برای گذار مسالمت امیز از جمهوری اسلامی شدند.

بانوان شیرین عبادی، نسرین ستوده، نرگس محمدی و اقایان مهندس حسن شریعتمداری، دکتر محمد ملکی، دکتر محمد سیف زاده ،دکتر محمد نوریزاد و جعفر پناهی از امضا کنندگان ان نامه بودند.

🔻اینک اعلام می کنم اگر دولت های دموکراتیک و ازاد جهان بخواهند کمک کنند تا مردم ایران بتوانند حکومت دلخواه خود را انتخاب کرده، ازادی، دموکراسی سکولار، رفاه ، امنیت و حکومت قانون در کشور حاکم شود، استقلال سیاسی ما ایرانیان مخدوش نگردیده و امنیت به منطقه برگردد، باید از روشهای مسالمت جویانه، همچون برخورد با دولت خودکامه ی مادرو در ونزوئلا، حکومت ایران را زیر فشار همه جانبه قرار بدهند تا به اراده ی ملت برای برگزاری رفراندوم ازاد تن بدهد.

🔻اینک مهم ترین الترناتیو مورد خواست و حمایت مردم ایران برای جایگزینی رژیم حاکم، برگزاری رفراندوم برای کنار گذاشتن رژیم غیر دموکراتیک ، مردم ستیز، تروریست پرور ،مذهبی و به شدت نا کارامد و اشوبگر حاکم بر ایران است.

حشمت اله طبرزدی

دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران

۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۷ خورشیدی

C6AA946C-4112-406C-988D-7C1E77C93047

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: