#طبرزدی: حکم #نسرین_ستوده همزمان با نصب رییسی به ریاست قوه ی قضاییه، برای ایجاد وحشت است

by

🔻رژیم حاکم بر ایران با صدور حکم۳۴ سال حبس و بیش از ۱۴۰ ضربه ی شلاق برای یک وکیل شجاع،صادق و مردمی، فقط این واقعیت را اثبات کرد که ناصلاح پذیر است، نه مصلحت اندیش. فقط به دنبال ایجاد وحشت در بین فعالان مدنی و سیاسی و انتقامجویی است. سردمداران امور امنیتی و قضایی اگاه هستند که چنین حکمی هیچ گاه امکان اجرایی شدن ندارد، با این وجود و حتا با در نظر نگرفتن مصلحت خود، میخواهند به شهروندان چنین القا کنند که اگر چه شیرازه ی امور اقتصادی و اجتماعی به هم ریخته است اما، در برابر ازادی های مدنی و به ویژه لغو حجاب اجباری کوتاه نخواهد امد.انها از این رو از ستوده انتقام می گیرند که او شجاعانه و صادقانه از دختران خیابان انقلاب دفاع کرد.

از دیگر سو و با شکست برجام و عدم باج دهی اروپا به رژیم انتقامجو و شرور حاکم بر ایران، رژیم ملایان سعی می کند با صدور حکم سنگین برای بانو نسرین ستوده، شکنجه ی بانو نرگس محمدی و دشوار کردن شرایط بر بانو نازنین زاغری و سایر زندانیان دو تابعیتی ،به دول اروپایی که همواره از این زندانیان پشتیبانی کرده اند،وانمود کند که اگر انها به فکر تامین منابع مالی ملایان نباشند، اینان نیز بر زندانیان سیاسی فشار بیشتری خواهند اورد.

رژیم می داند که فشار های بی حد وارده بر مردم ایران، موجب شده تا کمتر به یاد زندانیان سیاسی باشند و اساسا فعالیت موثری از ناحیه ی مردم برای ازادی زندانیان سیاسی صورت نمی گیرد،از این رو با صدور احکام سنگین ،همزمان با امدن رئیسی که قاتل هزاران زندانی سیاسی است، قصد دارند از فعالان سیاسی زهر چشم بگیرند.در حالی که فروپاشی درونی با این اقدامات ترمیم شدنی نیست.

در اینجا یک نابرابری کامل و نا عادلانه وجود دارد و زندانیان مدنی،سیاسی و عقیدتی در سکوت و انفعال ملی از یک سو و سرکوب قدرت پلیسی حاکم از دیگر سو،ناگزیر هستند هزینه ی سنگینی برای دفاع از حق و حقوق خود و دیگران پرداخت کنند.امید است مردم ایران کمینه،برای رهایی خود از این زندگی مرگبار ، دست به اقداماتی ملی،موثر و امیدوار کننده بزنند تا ستوده ها نیز، بدون پشتوانه ی ملی در برابر رژیم پلیسی حاکم نباشند.باید به این روند نا عادلانه و ظالمانه پایان داده شود. سرنوشت مردم به پا خاسته ی ونزویلا، نزدیک ترین نمونه برای ملت ایران است تا از انفعال و عدم اتحاد و تصمیم برای سرنوشت خود، خارج شوند.

حشمت اله طبرزدی

دبیرکل جبهه ی دموکراتیک ایران

۲۱ اسپند ۱۳۹۷ خورشیدی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: