آقای خامنه ای : تاریخ در مورد تو داوری سختی خواهد داشت

by

حشمت طبرزدی

علی خامنه ای که دارای قدرت مطلقه در رژیم اسلامی حاکم است، در اخرین اظهارات متناقض و بحث بر انگیز خود از دانشجویان طرفدار خود خواست که انتقادات خود را با لحن تند ،علیه یک مجوعه طرح نکنند که انها نتوانند بهانه به دست بیاورند

و دانشجویان را در دستگاه قضایی محکوم کنند!

🔻ایشان از یکسو و با این اعتراف اشکار که انتقاد دانشجویان موجب میشود در دستگاه قضایی محکوم شوند ،عملا تبلیغات دروغ چهل ساله ی حکومت مبنی بر اینکه زندانی سیاسی نداشته و هیچکس را به صرف ابراز عقیده و نظر مورد تعقیب قرار نمی دهند را نقش بر اب کرد.

زیرا رژیم ریاکار ولایت فقیه همواره زندانیان سیاسی را امنیتی خطاب کرده و تلاش نموده است افکار عمومی را فریب بدهد.

🔻از دیگر سو ، خامنه ای با این اظهار نظر متناقض خود تلاش کرد تا چنین وانمود کند که او در سیاست ها و اقدامات دستگاه قضایی نقشی ندارد و مثلا دانشجویان منتقد را از افتادن در دام ، پرونده سازی های دستگاههای حکومتی ، علیه منتقدین با تغییر لحن انتقادی خود، بر حذر داشته است!؟

این سیاست به سیاست ،رفیق دزد و شریک غافله، معروف شده است.

🔻گویا خامنه ای فراموش کرده است مدت ۳۰ سال است که رییس قوه ی قضاییه را خودش میگمارد و دستگاه امنیتیقضایی موسوم به دادگاه انقلاب ، تحت امر خودش و مجتبا، به قلع و قمع مخالفین و منتقدین مشغول هستند. هزاران دانشجو،روزنامه نگار،فعال حقوق بشری و مدنی و فعالان حقوق زنان، کودکان، کارگران، فرهنگیان و دگر باشان مذهبی و جنسیتی، قومی و فعالان سیاسی توسط همین دستگاه مخوف سرکوبگر به شکنجه گاهها فرستاده شده و من از سال ۷۳ تا ۹۵ در شکنجه گاهها و زندانها، خود از نزدیک شاهد بوده ام که چندین تن از انها نیز زیر شکنجه جان داده اند.

🔻خامنه ای که به رهبر غیر مسئول یا غیر پاسخگو معروف است که طی ۳۰ سال حکومت بلامنازع خود، حتا یکبار به روزنامه نگاران اجازه نداده از او در باره ی اقدامات یکه تازانه اش ، پرسش کنند،تا چه رسد که در برابر نهاد دیگری پاسخگو باشد یا هیچگاه در معرض رای ازاد مردم قرار گرفته باشد، در حالی در بین دانشجویان طرفدار خود ، ژست ازادیخواهانه میگیرد که رهبر خشن ترین حکومت ایدئولوژیک است و از طریق ماشین پلیسی خود ، همواره منتقدین و مخالفین را سرکوب کرده است. او که در کار شورای شهر تهران دخالت کرده و اجازه نداد یک خیابان را به نام استاد شجریان نامگذاری کنند، اما ریاکارانه مدعی میشود در تصویب برجام، نقشی نداشته و گماشتگان او در پست رییس دولت و وزارت خارجه ، به دستورات او عمل نکرده و او نمی توانسته است بپرد وسط میدان و علیه برجام ساز مخالف بزند!؟

🔻گویا سرکوب یک ملت یا جلوگیری از نامگذاری یک خیابان یا دستور به برخورد با یک معلم ولایی اما بیمار جنسی ، در حیطه ی ولایت مطلقه است که با امر و نهی ایشان انجام میشود اما پیشگیری از تصویب برجام، در حیطه ی اختیارات او نیست که در این مورد،امکان امر و نهی نداشته است!

🔻خطاب به ایشان میگویم؛ اقای خامنه ای جنابعالی ان روحانی مثلا انقلابی دهه ی پنجاه نیستی که برای دانشجویان رهنمود و برنامه بدهی و بخواهی از موضع اپوزسیونی برخورد کنی، تو اینک و بیش از ۴۰ سال است که در موضع یک حاکم سرکوبگر و از نوع بدترین ان هستی ، اما ریاکارانه و با پر رویی هر چه تمام،از زیر بار مسئولیت پذیری شانه خالی کرده و بر گردن گماشتگان خود می اندازی. ریاکاری سیاسی و زور گویی ات در برابر ملت با سو استفاده از کیسه ی پر از زر که متعلق به ملت است، تو را به نماد حکومت زر،زور، و ،تزویر، تبدیل کرده است. افکار عمومی،ملت و تاریخ در باره ی تو قضاوت سختی خواهد داشت.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: